Zastupitelstvo

DZ Report

Stránky

Odkazy

Aktuálně

Dětské zastupitelstvo v Praze

5. prosince 2012 Poznávací a vzdělávací víkend pro členy DZ se uskutečnil 23.–25.11 2012, ubytování nám poskytl DDM Ulita Praha. Po pátečním příjezdu a rychlém ubytování ve večerních hodinách jsme měli možnost si prohlédnout večerní Prahu. Na druhý den jsme obdivovali krásy podzimního Petřína i s výhledem na stověžaté město. Cestou přes Pražský hrad a Karlův most jsme navštívili Divadlo na Vinohradech s představením „Byl jsem při tom“. Večer jsme měli možnost absolvovat zážitky, které u nás v Kopřivnici nejsou dostupné, např. 5D kino. Poslední den před odjezdem jsme se rozdělili na dvě skupiny, jedna si vyzkoušela diskgolf, což je sport, který se pomalu prosazuje už i v Kopřivnici, a druhá skupinka šla na prohlídku Václavského náměstí. V odpoledních hodinách jsme unaveně, ale spokojeně odjeli domů. Tímto bychom chtěli poděkovat městu Kopřivnice, které nám tento výlet umožnilo a Ivě Gilarové, která tento výlet zorganizovala.

Akce s Motýlkem

5. prosince 2012 9. a 10.11 pomáhalo DZ s akcí Motýlek, což je každoroční přehlídka činnosti handicapovaných dětí a dospělých. V pátek  večer DZ pomáhalo dětem z Motýlku s vypouštěním lampionů přání. V sobotu dopoledne pomáhalo DZ se soutěžemi pro účastníky přehlídky, za které byly obdarovány sladkou odměnou. Děti soutěžily ve skládání puzzle,  slalomu, házení kostkami, zatloukání kolíčků.

Náš Facebook!!! :-)

3. května 2012 Zdareeeeeec Lidičky 🙂 Máme na Facebooku profil!!! 🙂 Tam se můžete dozvědět nejaktuálnější novinky z DZ a nějaké další zajímavosti z Kopřivnice a okolí

http://www.facebook.com/DetskeZastupitelstvoKoprivnice

Čajovna

22. března 2012 V patek 23.3.2012 se v DDM Kopřivnice uskutečni čajovna, kde se můžete kromě veselé obsluhy a dobrého čaje na nějaký zábavný film. Všichni jste srdečně zváni.

JAPONSKÁ ČAJOVNA

22. února 2012 Dne 24.2.2012 se uskuteční v DDM Kopřivnice  Japonská čajovna, kde se můžete těšit kromě výborné nálady a veselé obsluhy na nějaký dobrý koktejl. Všichni jste srdečně zváni.

Valentýnská Čajovna

16. února 2012 Dne 17.2.2012 se od 17:00 do 22:00 v DDM Kopřivnice uskuteční Valentýnská čajovna, kde se můžete těšit kromě výborného čaje a romantické  atmosféry na sladký dortík a Valentýnské překvapení.